Pożar na działkach !!!

0

Napisane przez admin | W kategorii Stowarzyszenie | Data 31-03-2020

Pomóżmy ludziom , którzy stracili swój majątek. Wejdź na stronę podaną poniżej  i wesprzyj starsze małżeństwo może i tobie pomogą ludzie jak będziesz potrzebował pomocy. Clik; https://zrzutka.pl/uzy88m   

Pomóż młodym ludziom, których również kolejny raz spotkała tragedia związana z pożarem . Clik ;https://zrzutka.pl/7rtvbs

Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną. – Chwile przed godz. 12 zostaliśmy powiadomieni przez dyspozytora 112, o pożarze domku drewnianego na ogródkach działkowych w miejscowości Linin. Na miejsce błyskawicznie skierowaliśmy 9 wozów bojowych – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalsk. Zanim jednak strażacy dotarli na miejsce płomienie objęły też stojący w pobliżu samochód oraz przyczepę kempingową. – Po dotarciu na miejsce strażacy zastali w ogniu dwa budynki. Drewniany domek był całkowicie objęty ogniem. W murowanym domu, który stał na sąsiedniej posesji palił się dach i poddasze. Ratownicy weszli do środka, by sprawdzić, czy nie ma osób poszkodowanych. Na szczęście w pomieszczeniach nikogo nie było. Z budynku wyniesiono 11 kg butle z gazem. W wyniku tego pożaru spłonął jeden domek i 20 metrów dachu dachy na sąsiednim budynku. Nadpalony został samochód i przyczepa kempingowa. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Trwa szacowanie strat.

Podziękowania

Państwo Marianna i Jan Kowalik oraz Pani Joanna Gałka bardzo dziękują sąsiadom a szczególnie Panu Kielak, który jako pierwszy ruszył na pomoc w gaszeniu pożaru nie zważając na ryzyko utraty zdrowia, naraził się na poparzenia – pomoc sąsiadowi jest najważniejsza.

W imieniu pogorzelców i Stowarzyszenia Nad Rzeką Czarną bardzo dziękujemy za wpłaty, które pomogą odbudować zniszczone domy i zapomnieć o tragedii, która ich spotkała.Komentarze zostały zamknięte.