Ogłoszenie 21.03.2021

0

Napisane przez admin | W kategorii Stowarzyszenie | Data 21-03-2021

 Szanowni Państwo

 Zarząd Stowarzyszenia „Nad Rzeką Czarną” informuje, że zostały zakończone prace związane z inwentaryzacją geodezyjną naszego Ogrodu. Prace te ulegały wielokrotnie przesunięciom z uwagi na zgłaszane przez Starostwo w Piasecznie dodatkowe wymagania oraz wykonywane uzupełnienia.

 Obecnie wszystkie mapki zostały ukończone i są rozdawane dzierżawcom. Rozpoczęto także procedurę legalizacji budynków. Ogółem zgłoszonych zostało 96 budynków.

 W dniu 19.03.2021r złożono dokumentację na pierwsze osiem budynków do   legalizacji. Procedura legalizacji budynków będzie prowadzona systematycznie i w porozumieniu z Inspektorem Budowlanym w Piasecznie.  Całość prac koordynuje Pan Henryk Hańczuk, do którego spływają dokumenty i który rozdaje je zainteresowanym.

 Z uwagi na sytuację COVIDOWĄ, Inspektorat ma ograniczoną działalność i aby legalizacja przebiegała pozytywnie i sprawnie, musimy z nim ściśle współpracować. W związku z tym kolejność zgłoszeń do legalizacji będzie odbywało się sukcesywnie, w sposób zorganizowany i w uzgodnieniu z Inspektoratem.  

 Jeżeli ktoś z Państwa zgłasza uwagi lub pretensje do Zarządu co do miejsca w kolejności legalizacji swojego budynku, prosimy o napisanie pisma, w którym przedstawi swoje zaangażowanie oraz faktyczną pracę, jaką wniósł na rzecz naszego Ogrodu. Zostaną one rozpatrzone i wzięte pod uwagę.

 ZARZĄDKomentarze zostały zamknięte.